PRZEDSZKOLIADA

9 czerwca przeżywaliśmy Przedszkoliadę, czyli sportową rywalizację starszaków z naszego przedszkola oraz uczniów „zerówki” z Zespołu Szkół w Dydni. Młodzi sportowcy zmierzyli się w czterech konkurencjach: tor przeszkód, rzut do celu, wyścig w workach, przeciąganie liny. Zawodnicy dali z siebie wszystko dzięki wielkiemu zaangażowaniu i wsparciu ze strony kibicujących im kolegów. Zwyciężyła drużyna z naszego przedszkola z czego bardzo się cieszymy. Po zawodach przyszedł czas na wspólną zabawę i kubek świeżo wyciśniętego soku. Na zakończenie wszyscy uczestnicy Przedszkoliady otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz naklejki. Dziękujemy serdecznie uczniom „zerówki” za udział w naszych konkurencjach i za wspólną zabawę. W przyszłym roku z pewnością zorganizujemy kolejne zmagania sportowe.
Komunikat 2016-06-09, 13:40 | autor: Anna Wolwowicz