VII PIKNIK RODZINNY

26 czerwca nadszedł czas na rodzinne świętowanie. Zgromadziliśmy się w przedszkolnym ogrodzie by uczcić święto Matki, Ojca i Dziecka. Przedszkolaki wystąpiły z programem artystycznym dedykowanym ich kochanym rodzicom. Były wierszyki, piosenki, taniec oraz moc życzeń i piękne prezenty.
Następnie wystąpili rodzice, którzy przedstawili historię wielkiego Baja. Przedstawienie wszystkim ogromnie się spodobało! Co więcej miało ważny przekaz- trzeba czytać bajki.
Po części artystycznej przedszkolaki otrzymały upominki z okazji Dnia Dziecka i zostały zaproszone do zabawy z klaunem Waldusiem. Klaun spisał się znakomicie, rozśmieszył nie tylko dzieci ale również rodziców.
Po wspólnej zabawie przedszkolaki ruszyły na piracką przygodę. Dwie drużyny wraz z kapitanami rozwiązały kilka zadań, by uzyskać mapę wskazującą ukryty na terenie przedszkola skarb. Po wielu emocjonujących chwilach udało im się odnaleźć skrzynię pełną zabawek.
Wszystkie dzieci były zachwycone i od razu wyruszyły do zabawy w piaskownicy.
Kolejną atrakcją dla dzieci była jazda na kucyku. Niemal każdy stanął w kolejce, by choć chwile usiąść na jego grzbiecie. Oprócz tego przygotowano malowanie buziek oraz zabawę balonami.
Tegoroczny piknik był bardzo udany. Cieszymy się, że mogliśmy spędzić trochę czasu z naszymi bliskimi. Pogoda dopisała, humory również. Atmosfera była miła, poczęstunek pyszny i atrakcji nie brakowało. Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji pikniku i za mile spędzony czas. Było super!
Komunikat 2016-06-27, 18:15 | autor: Anna Wolwowicz