• 14 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe, w których brali udział rodzice przedszkolaków i nauczyciele. Dekoracje, które wszyscy stworzyli były piękne i niepowtarzalne. Bombki z szyszek, choinki z makaronu, stroiki na świąteczny stół - kreatywność uczestników warsztatów była niesamowita!

2018-12-18, 23:13 Wioletta Kobyłecka
  • Kontynuując temat pierniczków, w przedświątecznej atmosferze grupa Maluszków stworzyła ozdoby na choinkę. Najpierw zostały sklejone części papierowe, następnie Maluchy postanowiły wykleić plasteliną ubranka papierowych ludzików. Z takimi ozdobami każda choinka będzie wyglądać wyjątkowo!

2018-12-18, 22:56 Wioletta Kobyłecka
  • 17 grudnia odbyły się w grupie I "Misie" warsztaty świąteczne, w których uczestniczyli rodzice oraz rodzeństwo. Maluszki zaprezentowały taniec zimowy, taniec mikołajkowy oraz piosenkę o Mikołaju. Następnie w miłej, świątecznej atmosferze powstawały oryginalne bombki na choinkę, które wykonały dzieci wraz z rodzicami.

2018-12-18, 21:51 Danuta Nowak
  • Tradycją w naszym przedszkolu jest przygotowywanie przez dzieci Jasełek. Z tej okazji dzieci z grupy Misiów zaprosiły swoich dziadków i babcie na wspólne kolędowanie. Piękne scenografie i kolorowe stroje sprawiły, że z zainteresowaniem wszyscy słuchali małych aktorów. Jasełkowa szopka miała tradycyjną obsadę. Była Maryja, św. Józef,

2018-12-18, 20:48 Przedszkole Bajka
  • 18 grudnia w grupie Biedronek odbyło się spotkanie świąteczne z rodzicami. Zaproszeni do przedszkola goście obejrzeli jasełka w wykonaniu swoich pociech. Rodzice włączyli się do wspólnego kolędowania z dziećmi w trakcie przedstawienia. Na zakończenie dzieci wręczyły rodzicom wykonane przez siebie stroiczki.

2018-12-18, 20:46 Ewa Dziubałka
  • Mistrzowie przy pracy i ich dzieło! Już wkrótce będziecie mogli spróbować naszych wypieków :-)

2018-12-18, 20:39 Anna Peplińska
  • Dzieci z oddziału przedszkolnego wspólnie z wychowawczynią upiekły pyszne pierniczki. Z zapałem dekorowały gotowe wyroby.Wszyscy byli bardzo zaangażowani podczas zajęć kulinarnych. Dzieci osobiście już sprawdziły, że wypieki są przepyszne. Resztę pierniczków przyniosą do domu, aby znalazły się również na wigilijnym stole.

2018-12-18, 20:36 Natalia Kaszyca
  • Miło nam poinformować, że Wiktor Blacharski z oddziału przedszkolnego został laureatem konkursu plastycznego pt.: „Mieszkam w wolnej i niepodległej Polsce” zorganizowanego przez Przedszkole w Nadrybiu oraz Stowarzyszenie Nauczycieli Kreatywnych. Chłopiec wykonał niezwykle ciekawą pracę obrazującą niepodległą Polskę widzianą oczami dziecka. Wręczenie

2018-12-18, 20:24 Natalia Kaszyca
  • Dzisiejszy dzień był bardzo wyjątkowy dla naszych przedszkolaków. Do wspólnego kolędowania maluchy zaprosiły Akoladę Izdebnicką oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Izdebniku. Członkowie obu organizacji z radością przyjęli zaproszenie i pojawili się w naszym Przedszkolu. Pani Dyrektor przywitała gości oraz podziękowała za przybycie, a także

2018-12-18, 20:24 Angelika Zaremba-Parszywka
  • Ubieraliśmy choinkę, robiliśmy świąteczne dekoracje i ..... wypiekaliśmy pierniczki. Samodzielnie wykonane były najsmaczniejsze.

2018-12-18, 19:47 Magdalena Musiał
Wyświetl